Recrea tumbling 2018-2019

  • zaterdag 10 november 2018: aitrack, lange mat, tumbling: Hoogstraten
  • zaterdag 24 november 2018, zondag 25 november 2018: lange mat: Landegem
  • zaterdag 9 februari, zondag 10 februari 2019: lange mat, tumbling, airtrack: Kieldrecht
  • zaterdag 23 februari 2019: airtrack, lange mat: Zolder
  • zondag 24 maart 2019: airtrack, lange mat, tumbling: Oostakker
  • zaterdag 6 april 2019: Lange mat: Ooigem
  • zaterdag 11 mei 2019: Lange mat: Willebroek
  • zondag 12 mei 2019: airtrack, tumbling: Willebroek
  • zaterdag 18, zondag 19 mei 2019: lange mat, airtrack, tumbling: Waarschoot

Voor de recrea wedstrijden bespreken de trainsters  met de gymnasten en ouders welke wedstrijden ze kunnen meedoen. We nemen altijd de dichtstbijzijnde wedstrijden. deelname wedstrijden is bij gym diverti geen verplichting.

recrea acro 2018-2019

  • zaterdag 12 en zondag 13 januari 2019: Heusden
  • zaterdag 16, zondag 17 februari 2019: Heverlee
  • zaterdag 30, zondag 31 maart 2019: Mariakerke
  • zaterdag 11 mei 2019: Schelle

trainsters van de recrea acro bespreken met de ouders en gymnasten welke wedstrijden ze zullen deelnemen.

demo 2018-2019

  • zaterdag 16 februari 2019: Demohappening Oostende
  • zaterdag 2 maart 2019: Klokke Roeland Cup Mariakerke
  • zaterdag 30 maart 2019: Ros Beiaard Cup Sint-Gillis-Bij-Dendermonde
  • zaterdag 4 mei 2019: Maneblusserscup Mechelen

Acro 2018-2019

  • zaterdag 19, zondag 20 januari 2019:¬† voorronde 1 C en I niveau- Merelbeke
  • zaterdag 2 februari, zondag 3 februari 2019: voorronde 2 C en I niveau- Alken
  • Zaterdag 23, zondag 24 februari 2019: voorronde 3 C en I niveau- Destelbergen
  • zaterdag 16, zondag 17 maart 2019: voorronde 4 C en I niveau- Oud-Turnhout

tumbling 2018-2019

  • zaterdag 12, zondag 13 januari 2019: voorronde 1 C niveau- Niel
  • zaterdag 26, zondag 27 januari 2019: voorronde 1 B niveau- Zonhoven
  • zaterdag 2, zondag 3 februari 2019: voorronde 2 C niveau-Vosselaar
  • zaterdag 16, zondag 17 februari 2019: voorronde 2 B niveau- Eeklo
  • zaterdag 16, zondag 17 maart 2019: voorronde 3 C niveau- Schelle
  • zaterdag 30, zondag 31 maart 2019: voorronde 3 B niveau- Hulshout
  • zaterdag 27 april, zondag 28 april 2019: Vlaams Kampioenschap B niveau- Beveren Waas
  • zaterdag 18 mei, zondag 19 mei 2019: Belgisch Kampioenschap B niveau- Dendermonde